Nabízíte okružní plavby? Vyzkoušejte

Plavby od Open Travel

Moderní www stránky s širokou
nabídkou okružních plaveb po celém světě
86lodí
2677tras
9327plaveb
614přístavů

Vyhledávání plaveb

Chcete přehledné hledání podle datumu či přístavu odplutí, destinace, lodi či lodní společnosti, dopravy, stravování, délky, ceny, slevy?

To vše a ještě víc Vám nabídneme.

Databáze plaveb

Máme pro Vás ihned připraveno 3500 tras od 7 lodních společností po celém světě. Denně je aktualizujeme a přidáváme novinky. Nestačí to?

Připravíme Vám import plaveb na míru.

Kdo jsme?

Vývojem IT systémů pro cestovní ruch se zabýváme již 20 let. Všechny naše zkušenosti jsme při vývoji tohoto systému využili a dáváme Vám je k dispozici.

Pomůžeme Vám při úspěšném prodeji plaveb

Jak na úspěšný prodej okružních plaveb?

Okružní plavbu na krásné a plně vybavené lodi by si měl každý alespoň jednou vyzkoušet. Přestože máte kolem sebe veškerý luxus a pohodlí, poznáte také mnoho zajímavých míst. Dnes už je nabídka velmi široká a můžete navštívit celý svět.

Okružní plavba je poznávacím zájezdem s plným komfortem luxusního hotelu.

Chcete dopřát podobný komfort i vašim návštěvníkům? Získáte od nás vše potřebné k tomu, abyste jim krásu plaveb mohli představit.

Plavby jako atraktivní produkt, který zaujme

Že prodej plaveb vyžaduje něco jiného než prodej klasických zájezdů? Ano, máte pravdu. V popisu plaveb více než u čehokoli jiného dominují zážitky - nádherné fotografie, videa z paluby lodi, poutavá nabídka výletů, atraktivity v přístavech, na palubě, gastronomické zážitky...

Nabídněte zážitky, příběhy, zajímavosti z paluby lodi i přístavů po trase.

Se vším Vám pomůžeme. Při zobrazení plaveb klademe maximální důraz na design, na perfektní prezentaci programu plavby, dynamické zobrazení trasy plavby na mapě, zkrátka na vše, co z plaveb udělá na Vašem webu skutečně výjimečný produkt.

Široké možnosti přizpůsobení

Podívejte se na další šablony

nebo Vám rádi vytvoříme vzhled stránek na míru

Je to snadné, zkuste to...

Kontaktujte nás